Dřevěné kostičky

Neohodnoceno

Dřevěné ECO kostičky

330 Kč
Můžeme doručit do:
20.11.2018
Skladem

Ekologické dřevěné kostičky jsou jednoduchá, ale velmi funkční a vzdělávací hračka pro děti. Podporuje celkový rozvoj dítěte. Uči děti počítat, porovnávat,a přirovnávat kostky vzhledem k velikosti a ploše. Designové barvy se hodí do každého moderního pokojíku. Obsahuje 15 kostiček.

 

Rozměry: 3,5 cm x 3,5 cm x 3,5 cm (kostička)

 

Vhodné pro děti od 18 měsíců.

 

O značcePlan Toys:

Plan Toys vyrábí hračky z kaučukovníků, které již neprodukují latexové mléko. Společnost toto dřevo vykupuje od farmářů, pro které již nemá žádnou hodnotu, ale rovněž dbá na to, aby byly opětovně vysazovány stromy nové. Právě použitím těchto stromů, je výroba trvale udržitelná, ekologická a navíc z vysoce kvalitního materiálu. Výrobní proces je navržen tak, aby se za využití solární energie a biomasy maximálně šetřila energie a nedocházelo k žádné produkci odpadu.

PlanToys používá ve své výrobě hraček lepidlo bez formaldehydů a barvy na vodní bázi, které jsou bezpečné, bez olova a jiných těžkých kovů. Pro obaly a tištěné materiály se využívá recyklovaný papír. Hračky mají certifikát FSC (pro ekologicky šetrné, sociálně prospěšné a ekonomicky životaschopné obhospodařování lesů) a ISO 9001 (pro vysokou kvalitu produktů) a 14001 (management životního prostředí).

 

Hračky Plan Toys podporují hru, kreativní mysl a učí děti o světě kolem nás.

 

 

Kód Kód: PT5374
Jméno značky: Plan Toys
Kategorie: Dřevěné kostky
Záruka: 2 roky