}

Oskare, plav!

Neohodnoceno

Swim, Oscar! (anglická verze)

660 Kč
Můžeme doručit do:
19.2.2019
Skladem

Naprosto skvělá pop-up knížka pro vaše děti. Příběh o malém tvrdohlavém tučňákovi. Přijme Oskar výzvu naučit se plavat? Dopřejte vašim dětem dobrodružství ve světě papírové Antarktidy, která se před nimi otevřením knihy doslova rozprostře!

Tato knížka je v angličtině.

Součástí kreativního balení je také: Myriorama
Zapojte fantazii, sestavte si vlastní podmořskou krajinu a vyprávějte nové příběhy.
Na výběr máte nespočet variant!

 

Námět a ilustrace: Martina Kurková Nožičková

Text: Lukáš Csicsely


Formát: 210 x 210 mm / 40 stran / 15 ks kartiček

 

O značce POP - PAP:

POP – PAP vznikl z lásky ke knihám a papíru.

Tým výtvarníků přichází s jedinečnou kolekcí obrazových knih a  papírových výrobků, které vás a vaše děti budou opravdu bavit. Všechny knihy z dílny POP - PAP vašim dětem přinesou zážitek nejen ze čtení a prohlížení, ale také na dotek! Staňte se skrze něj součástí rozmanitých her a příběhů. Zkuste je a hrajte si! Zažijte jedinečné papírové dobrodružství s POP – PAP knižní kolekcí! Všechny výrobky jsou ruční práce.

Kód Kód: POP-1129
Jméno značky: Pop - Pap
Kategorie: Knížky
Záruka: 2 roky

Jsme tým výtvarníků a přátel. Pro vaši i naši zábavu tvoříme obrazové knihy a papírové výrobky, které vás budou bavit i zdobit. Zakládáme si na tom, aby každý titul byl unikátní, dělaný ručně a v malém nákladu. Naše knihy jsou zážitkem nejen ze čtení a prohlížení, ale také na dotek!
Zatímco nové technologie rychle zastarávají, papír je stále populární médium. Staňte se skrze něj součástí rozmanitých her a příběhů.
Zkuste je a hrajte si! Zažijte jedinečné papírové dobrodružství s POP – PAP knižní kolekcí!