}

Za

Neohodnoceno

ZA

550 Kč
Můžeme doručit do:
13.12.2018
Skladem

Pro zvídavé ratolesti každého věku. Nechte vaše děti odhalit, s pomocí přiložené lupy, jaké nešvary a zvláštnosti se mohou skrývat v běžných denních situacích jako je podání ruky nebo řádění veverky! Když budou děti studovat knihu bez a s lupou, budou mít naprosto odlišný zážitek. Právě s lupou je vidět co se skrývá ZA!

Součástí kreativního balení je také Trexeso. Objevujte skryté motivy a získejte nejvíce trojic!

 

Text a ilustrace: Lenka Kohoutová

Formát: 210 x 210 mm / 26 stran + lupa a 45 ks kartiček

 

O značce POP - PAP:

POP – PAP vznikl z lásky ke knihám a papíru.

Tým výtvarníků přichází s jedinečnou kolekcí obrazových knih a  papírových výrobků, které vás a vaše děti budou opravdu bavit. Všechny knihy z dílny POP - PAP vašim dětem přinesou zážitek nejen ze čtení a prohlížení, ale také na dotek! Staňte se skrze něj součástí rozmanitých her a příběhů. Zkuste je a hrajte si! Zažijte jedinečné papírové dobrodružství s POP – PAP knižní kolekcí! Všechny výrobky jsou ruční práce.

Kód Kód: POP-1123
Jméno značky: Pop - Pap
Kategorie: Knížky
Záruka: 2 roky

Jsme tým výtvarníků a přátel. Pro vaši i naši zábavu tvoříme obrazové knihy a papírové výrobky, které vás budou bavit i zdobit. Zakládáme si na tom, aby každý titul byl unikátní, dělaný ručně a v malém nákladu. Naše knihy jsou zážitkem nejen ze čtení a prohlížení, ale také na dotek!
Zatímco nové technologie rychle zastarávají, papír je stále populární médium. Staňte se skrze něj součástí rozmanitých her a příběhů.
Zkuste je a hrajte si! Zažijte jedinečné papírové dobrodružství s POP – PAP knižní kolekcí!