}

Stolní kuchyňka

Neohodnoceno
Novinka MC
stolni kuchynka

Stolní kuchyňka

869 Kč
Můžeme doručit do:
26.3.2019
Skladem

Malá přenosná kuchyňka obsahuje dva sporáky a jednu pánvičku a obracečku. Kuchyňka je lehká, což umožňuje dětem si ji volně přenášet a hrát si s ní kdekoli.

 

Vhodné pro děti od 3 let.

 

Rozměry: 28cm x 16,8cm x 6,5cm

 

O Plan Toys:

Plan Toys vyrábí hračky z kaučukovníků, které již neprodukují latexové mléko. Společnost toto dřevo vykupuje od farmářů, pro které již nemá žádnou hodnotu, ale rovněž dbá na to, aby byly opětovně vysazovány stromy nové. Právě použitím těchto stromů, je výroba trvale udržitelná, ekologická a navíc z vysoce kvalitního materiálu. Výrobní proces je navržen tak, aby se za využití solární energie a biomasy maximálně šetřila energie a nedocházelo k žádné produkci odpadu.

PlanToys používá ve své výrobě hraček lepidlo bez formaldehydů a barvy na vodní bázi, které jsou bezpečné, bez olova a jiných těžkých kovů. Pro obaly a tištěné materiály se využívá recyklovaný papír. Hračky mají certifikát FSC (pro ekologicky šetrné, sociálně prospěšné a ekonomicky životaschopné obhospodařování lesů) a ISO 9001 (pro vysokou kvalitu produktů) a 14001 (management životního prostředí).

 

Hračky od PlanToys podporují hru, kreativní mysl a učí děti o světě kolem nás.

Kód Kód: PT3482
Jméno značky: Plan Toys
Kategorie: Kuchyň
Záruka: 2 roky