Bedýnka s pečivem Le Toy Van

Bedýnka s pečivem Le Toy Van

450 Kč
Vyprodáno

Dřevěná přepravka s pečivem obsahuje pečivo: preclík, sladkou bagetu s polevou, croissant, čokoládovou rolku a skořicovou rolku. Perfektní doplněk dětských trhových stánků i kuchyněk. 

Hračka podporuje kreativitu, představivost. Pomáhá také s rozvojem řeči a sociálních dovedností.

 

Rozměr: 16 cm x 12 cm x 6 cm
Vhodné od 3 let 
Materiál: vysoce kvalitní dřevo z udržitelných a obnovitelných zdrojů. Ručně domalováno ekologickými barvami

 

O Le Toy Van:

Britská značka Le Toy Van, založena v roce 1995 v anglickém Surrey, vyrábí tradiční, vysoce kvalitní, prémiové dřevěné hračky v moderním designu. Kvalitu hraček zajišťuje pečlivý výběr přírodních materiálů a vyjímečné detailní zpracování. Le Toy Van hračky jsou ručně malované. Inspirována dětskou představivostí je společnost Le Toy Van hrdá na to, že navrhuje inovativní hračky, které podporují plnohodnotný rozvoj dětí.
Všechny hračky splňují nejpřísnější bezpečnostní normy ICTI, ISO 9001, EN-71 a ASTM.

 

 

Kód Kód: TV187
Jméno značky: Le Toy Van
Kategorie: Hračky
Hmotnost: 0.9 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Le Toy Van vyrábí tradiční, vysoce kvalitní, prémiové dřevěné hračky v moderním designu. Kvalitu hraček zajišťuje pečlivý výběr přírodních materiálů a výjimečné detailní zpracování. Le Toy Van hračky jsou ručně domalovávané. Inspirována dětskou představivostí je společnost Le Toy Van hrdá na to, že navrhuje inovativní hračky, které podporují plnohodnotný rozvoj dětí. Společnost Le Toy Van byla založena v roce 1995 v anglickém Surrey, jako rodinná firma. Zakladateli byli Georges Le Van a jeho syn Steven Le Van, kteří jsou pokračovateli rodinné společnosti s více než 150 letou historií a zkušenostmi v ruční výrobě dřevěných hraček. Hračky jsou vyráběny ve Velké Británii. Během posledních 25 let se společnost Le Toy Van stala důvěryhodným výrobcem dřevěných hraček. Oceněné hračky se nyní prodávají ve více než 50 zemích světa. Všechny hračky splňují nejpřísnější bezpečnostní normy ICTI, ISO 9001, EN-71 a ASTM.