Reklamace a vrácení zboží

 

Zboží můžete vrátit prostřednictvím jakéhokoliv přepravce.

Adresa pro vrácení zboží:

PF Concept, s.r.o.

Fikerova 5

143 00 Praha 4

Tel.: 603 511 271

 

Jak postupovat, když chcete zakoupené zboží vrátit v 14 denní zákonné lhůtě?

V případě, že jste spotřebitel, máte dle zákona č. 86/2012 Sb., § 53 odst. 7 občanského zákoníku právo zakoupené zboží vrátit bez udání důvodu, a to do 14 kalendářních dnů od data převzetí zboží. 

PF Concept s.r.o. má právo na náhradu skutečně vynaložených nákladů spojených s vrácením zboží, jako jsou například náklady na poškozený obal i přes to, že obal není předmětem koupě ani součástí koupené věci.

Tyto náklady jsou vždy individuálně posouzeny a jako takové jsou poté zákazníkovi naúčtovány a započteny s částkou za vrácené zboží.

Pro dodržení 14 denní lhůty je rozhodující, kdy nám je doručeno odstoupení od smlouvy. Doručením se rozumí informace, že chcete od smlouvy odstoupit, případně samotné doručení odstoupení i se zbožím.

Lhůta pro odstoupení od smlouvy trvá 14 kalendářních dnů, nikoliv pracovních, a začíná běžet následující kalendářní den po převzetí zboží spotřebitelem (např. převezme-li si zákazník zboží v pátek, doba pro vrácení zboží se počítá od soboty včetně).

Odstoupení od smlouvy musí být doručeno ve lhůtě, nestačí tedy jeho zaslání v poslední den lhůty.

 

Jaké zboží lze vrátit?

Vrátit zpět s nárokem na vrácení peněz lze pouze nepoužité zboží.

 

 

Je možné zboží vyměnit za jiné bez peněžního vypořádání?

Zakoupené zboží je z technického hlediska možné pouze vrátit, a za zboží zákazník obdrží zpátky peníze. Pokud si zákazník přeje objednat například jinou velikost nebo se rozhodne pro jiné zboží, jeho přání vyřídíme formou nové objednávky. V tomto případě ale zákazník musí počítat s opětovnou úhradou poštovného.

Lze se také domluvit individuálně. Pokud má zákazník např. možnost zboží vrátit formou osobního předání, rádi Vám zboží vyměníme za jiné, a to bezplatně. Kontaktujte nás na emailu obchod@toysforkids.cz a pokusíme Vám maximálně vyhovět.

 

Zákazník obdrží zpět peníze nejpozději do 30 kalendářních dnů od odstoupení od smlouvy.

 

Při vrácení zboží nese všechny náklady na dopravu zákazník.

 

Pro odstoupení od smlouvy nebo vrácení části objednávky si můžete vytisknout a vyplnit vzorový formulář: FormularProOdstoupeniOdSmlouvy (1)

 

Pro reklamování zboží použijte prosím tento formulářFormularProUplatneniReklamace