Doprava

 

GLS

GLS nabízí spolehlivé přepravní služby společnostem i jednotlivcům. Odeslání balíku prostřednictvím GLS je pohodlné a bezpečné. Doprava prostřednictvím GLS se vyznačuje krátkými standardními dodacími lhůtami v tuzemsku i napříč Evropou.Kurýr vás bude v den doručení telefonicky kontaktovat, aby s vámi domluvil podrobnosti předání, oznámí vám přibližný čas doručení (v rozmezí 2–3 hodin), výši dobírky (v případě, že jste neplatili zboží bankovním převodem nebo online) a další případné náležitosti.

Svůj balíček můžete sledovat zde: https://gls-group.eu/CZ/cs/gls-prepava

CENA: 90 Kč

Doprava zdarma nad 2000 Kč 

 

ČESKÁ POŠTA

Balík do ruky 


Česká pošta zásilku doručí na Vaši adresu domů. Při neúspěšném doručení ji uloží na nejbližší poštu na 7 dní s možností prodloužení až na 15 dní. V den doručení zásilky vás Česká pošta kontaktuje formou SMS/e-mailu.

Termín doručení zásilky je možné změnit přímo na webu: https://www.postaonline.cz/zmenadorucenionline/zdoUvodniStranka.action

CENA: 135 Kč

Doprava zdarma nad 2000 Kč

 

ČESKÁ POŠTA

Balík na poštu 

 

Výhoda balíku na poštu je v tom že:Nemusíte být v určitý čas na určitém místě – balík si vyzvednete na zvolené poště, a kdy se to hodí Vám. Prostřednictvím nástroje umístěného na e-shopech nebo na webových stránkách si jednoduše vyberete poštu, na kterou má být balík dodán. Adresáta informuje o možnostech vyzvednutí prostřednictvím SMS nebo e-mailem již v den podání nebo v okamžiku uložení balíku na poště.

CENA: 110 Kč

Doprava zdarma nad 2000 Kč