NYNÍ PŘI NÁKUPU NAD 1000 KČ DOPRAVA v ČR ZDARMA . Platí pro dopravu přes Zásilkovnu nebo PPL Parcelshop.

Doprava

 

GLS

GLS nabízí spolehlivé přepravní služby společnostem i jednotlivcům. Odeslání balíku prostřednictvím GLS je pohodlné a bezpečné. Doprava prostřednictvím GLS se vyznačuje krátkými standardními dodacími lhůtami v tuzemsku i napříč Evropou.Kurýr vás bude v den doručení telefonicky kontaktovat, aby s vámi domluvil podrobnosti předání, oznámí vám přibližný čas doručení (v rozmezí 2–3 hodin), výši dobírky (v případě, že jste neplatili zboží bankovním převodem nebo online) a další případné náležitosti.

Svůj balíček můžete sledovat zdehttps://gls-group.eu/CZ/cs/gls-prepava

CENA: 90 Kč

Doprava zdarma nad 2000 Kč 

 

ČESKÁ POŠTA

Balík do ruky 


Česká pošta zásilku doručí na Vaši adresu domů. Při neúspěšném doručení ji uloží na nejbližší poštu na 7 dní s možností prodloužení až na 15 dní. V den doručení zásilky vás Česká pošta kontaktuje formou SMS/e-mailu.

Termín doručení zásilky je možné změnit přímo na webu: https://www.postaonline.cz/zmenadorucenionline/zdoUvodniStranka.action

CENA: 220 Kč

Doprava zdarma nad 2000 Kč

 

ČESKÁ POŠTA

Balík na poštu 

 

Výhoda balíku na poštu je v tom že:Nemusíte být v určitý čas na určitém místě – balík si vyzvednete na zvolené poště, a kdy se to hodí Vám. Prostřednictvím nástroje umístěného na e-shopech nebo na webových stránkách si jednoduše vyberete poštu, na kterou má být balík dodán. Adresáta informuje o možnostech vyzvednutí prostřednictvím SMS nebo e-mailem již v den podání nebo v okamžiku uložení balíku na poště.

CENA: 200 Kč

Doprava zdarma nad 2000 Kč

 

ZÁSILKOVNA

 

Zásilkovna e služba, která vám umožní využít výhod kamenného obchodu a nabídnout vašim zákazníkům osobní odběr. Výhodou je větší množství poboček nejen v České republice, ale i na Slovensku. Jejich úplný seznam naleznete na stránkách Zásilkovny. Seznam poboček Zásilkovny

CENA: od 55 Kč

Doprava zdarma nad 2000 Kč

 

 

PPL

 

Přeprava balíků do 31,5 kg v rámci České republiky, kdy příjemcem je soukromá osoba. Doručení od pondělí do pátku od 8:00 – 18:00 hod.

Cestu zásilky lze sledovat na internetu na webové stránce www.ppl.cz po zadání jejího čísla (11 číslic). 

 

 CENA: od 100 Kč

Doprava zdarma nad 2000 Kč

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení