Lepící páska silnice s autíčkem - Bigjigs Toys

Lepící páska silnice s autíčkem - Bigjigs Toys

209 Kč
Na dotaz

Lepící páska jako silnice. Všude kam přijdete si můžete postavit soukromou silnici pro všechna auta. Ideální na cestování. Součástí pásky je také dřevěné autíčko, které je dodáváno v různých barvách.

 

Délka pásky: cca 6 m


Rozměry: 8,5 cm x 8,5cm x 5 cm

 

Vhodné pro děti od 3 let

 

O Bigjigs Toys:

Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci výrobce motivovali k mnoha dalším nápadům a rozšíření nabídky o další dřevěné hračky. Přibylo zasílání poštou a prodej přes katalog. Spokojenost a věhlas značky rostla, takže následoval velkoobchodní prodej a pro udržení výrobních cen přesun a rozšíření výroby na východ. Nové značky kvalitních a nápaditých hraček si v Anglii všimly další velké prodejní firmy.
Dnes Bigjigs hračky zůstávájí ve vlastnictví rodiny s obrovskými sklady v jiho-východní Anglii.
Společnost i nadále dodává své hračky široké zákaznické základně ve Velké Británii a západní Evropě podpořená loajálním, oddaným a tvrdě pracujícím týmem zaměstnanců. Veškeré dřevěné hračky BigJigs jsou navržené v Anglii a vyrobené jak tamtéž, tak i ve východní Evropě a jihovýchodní Asii.
Kvalita hraček značky BigJigs je testována a odpovídá všem podmínkám pro prodej v EU a USA.

Kód Kód: BJ423
Jméno značky: Bigjigs Toys
Kategorie: Hračky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.3 kg
? Podle věku: 3+
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: