Plážový kyblíček tmavě šedý - Bigjigs Toys

Plážový kyblíček tmavě šedý - Bigjigs Toys

Můžeme doručit do:
29.5.2024
Možnosti doručení
309 Kč
Skladem

Plastové kbelíky, které se lámou, jsou nyní minulostí! Silikonový kbelík Bigjigs Toys lze srolovat, ohýbat a tvarovat zpět do původní podoby bez sebemenšího problému! Tento zábavný kyblíček lze sbalit do kufrů, batohů, nákupních tašek a vzít kamkoli a kdykoli. Zábava s touto silikonovou hračkou je nekonečná! Ideální pro hru s otevřeným koncem, děti si mohou postavit hrad z písku, nosit vodu, pomáhat na zahradě a umýt auta a mnoho dalších aktivit.

 

Bigjigs kyblíček vyrobený z potravinářského ekologického silikonu, je robustní, snadno se čistí a je pro děti bezpečné hrát si s ním. Ať už jedete na výlet na pláž nebo vyrážíte na palubu, tento silikonový kyblík je nezbytným společníkem.

 

Rozměry: 19,2 cm x 14 cm x 15,4 cm

Barva: tmavě šedá

Vhodné pro děti od 12 měsíců

Materiál: ekologický silikon

 

O Bigjigs Toys: 

Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, a své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci výrobce motivovali k mnoha dalším nápadům a rozšíření nabídky o další dřevěné hračky. Kvalita hraček značky BigJigs je testována a odpovídá všem podmínkám pro prodej v EU a USA.

 

 

Kód Kód: BJ33106
Jméno značky: Bigjigs Toys
Kategorie: Hračky
Hmotnost: 0.8 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: