NYNÍ PŘI NÁKUPU NAD 1000 KČ DOPRAVA v ČR ZDARMA . Platí pro dopravu přes Zásilkovnu nebo PPL Parcelshop.

NOVINKA! DOPPER LÁHVE A TERMOSKY

Save the world. Drink tap!  Zachraň svět. Pij vodu z kohoutku!

 Mission-with-wave-1140x487

 

Společnost Dopper vznikla v roce 2009 v Holandsku hned poté, co její zakladatel Merijn Everaarts viděl v televizi dokument, o nadměrném používání PET láhví, který v celosvětovém měřítku způsobuje masivní odpad na oceány, nazývaný "plastová polévka".

8 miliónů tun plastového odpadu každoročně „putuje“ do oceánu. A to není moc cool!  V ten moment se zeptal sám sebe, proč musíme pít vodu z plastové láhve, když můžeme pít výbornou vodu přímo z kohoutku? A rozhodl se hned jednat – uspořádal výběrové řízení o nejlepší design udržitelné láhve a BUM! V roce 2010 první Dopper láhev vyrobená z udržitelných zdrojů spatřila světlo světa.

Dopper chce žít ve světě, kde si lidé uvědomují prostředí, v němž existujeme, kde se snižuje množství odpadu z plastů na jedno použití a kde všichni, doma i daleko, mají přístup k bezpečné pitné vodě.

Znovu použitelné láhve na vodu, které Dopper vyrábí z vysoce kvalitních plastů a oceli, pomáhají snižovat tyto environmentální problémy.

Nadace Dopper, založená v roce 2013, je financována z 5% z čistých tržeb společnosti Dopper a prostřednictvím sponzoringu a dary. Tyto peníze financují projekty v oblasti vody a hygieny po celém světě, včetně projektu v Nepálu provedeného ve spolupráci se společností Simavi. Prostřednictvím své akademie Dopper pro vodu a odpady nadace také vyvíjí vzdělávací programy v zemích, kde je voda z vodovodu již obecně dobrá.

V roce 2014 byla značka Dopper oficiálně certifikován jako "B Corp", neboli Benefit Corporatio. B Corp je americká organizace, která od roku 2006 pracuje na vybudování mezinárodní sítě podniků, které se zavázaly k udržitelným projektům. 

Každým nákupem láhve Dopper přispějete k záchraně naší planety. Alespoň maličko, ale každé maličko se počítá! Jedna prodaná láhev ušetří ročně v průměru 40 platových láhví na jedno použití! Už máte svoji láhev?

www.toysforkids.cz

 

Obrázek článku

Výběr ze 7 barev. Více info o láhvích klikněte ZDE

 

 
 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení