Blog

Tento víkend 20% sleva na produkty OYOY

Ode dneška až do neděle 19.5. 2019 můžete využít slevu 20%  na všechny produty dánské značky OYOY.

Slevy už jsou zobrazeny u každého výrobku. Užijte si víkend!

Zde najdete největší výběr!

 

O značce OYOY:

Hlavní heslo dánské značky OYOY je jednoduchost a elegance v kombinaci s velice kvalitními materiály ze 100% bavlny. U všech výrobků si zakládají na kombinaci krásných barev, od něžných odstínů po zářivě barevné. Kolekce Mini OYOY si zakládá na nádherných vzorech a stylových skandinávských designech pro naše nejmenší. Založeno v Dánsku v roce 2012.

 

 

 

DÁREK KE KAŽDÉMU NÁKUPU!

V květnu Vám ke každému nákupu přibalíme dárek! Skvělou píšťalku delfína, se kterou si vaše děti užijí spoustu legrace! Píšťalka značky Plan Toys je vyrobena z lisovaného kaučukového dřeva.

 

O Plan Toys:

V Plan Toys vyrábí hračky z kaučukovníků, které již neprodukují latexové mléko, a které již pro farmáře nemají žádnou hodnotu. Plan Toys tyto stromy vykupuje a vybábí z nich udržitelné hračky. Zároveň dbájí na to, aby byly opětovně vysazovány stromy nové. Právě použitím těchto stromů je výroba trvale udržitelná a ekologická.

Hračky PlanToys jsou vyrobeny výhradně bez použití formaldehydů.

Hračky Plan Toys podporují hru, kreativní mysl a učí děti o světě kolem nás.

 

 

NOVINKA! DOPPER LÁHVE A TERMOSKY

Save the world. Drink tap!  Zachraň svět. Pij vodu z kohoutku!

 Mission-with-wave-1140x487

 

Společnost Dopper vznikla v roce 2009 v Holandsku hned poté, co její zakladatel Merijn Everaarts viděl v televizi dokument, o nadměrném používání PET láhví, který v celosvětovém měřítku způsobuje masivní odpad na oceány, nazývaný "plastová polévka".

8 miliónů tun plastového odpadu každoročně „putuje“ do oceánu. A to není moc cool!  V ten moment se zeptal sám sebe, proč musíme pít vodu z plastové láhve, když můžeme pít výbornou vodu přímo z kohoutku? A rozhodl se hned jednat – uspořádal výběrové řízení o nejlepší design udržitelné láhve a BUM! V roce 2010 první Dopper láhev vyrobená z udržitelných zdrojů spatřila světlo světa.

Dopper chce žít ve světě, kde si lidé uvědomují prostředí, v němž existujeme, kde se snižuje množství odpadu z plastů na jedno použití a kde všichni, doma i daleko, mají přístup k bezpečné pitné vodě.

Znovu použitelné láhve na vodu, které Dopper vyrábí z vysoce kvalitních plastů a oceli, pomáhají snižovat tyto environmentální problémy.

Nadace Dopper, založená v roce 2013, je financována z 5% z čistých tržeb společnosti Dopper a prostřednictvím sponzoringu a dary. Tyto peníze financují projekty v oblasti vody a hygieny po celém světě, včetně projektu v Nepálu provedeného ve spolupráci se společností Simavi. Prostřednictvím své akademie Dopper pro vodu a odpady nadace také vyvíjí vzdělávací programy v zemích, kde je voda z vodovodu již obecně dobrá.

V roce 2014 byla značka Dopper oficiálně certifikován jako "B Corp", neboli Benefit Corporatio. B Corp je americká organizace, která od roku 2006 pracuje na vybudování mezinárodní sítě podniků, které se zavázaly k udržitelným projektům. 

Každým nákupem láhve Dopper přispějete k záchraně naší planety. Alespoň maličko, ale každé maličko se počítá! Jedna prodaná láhev ušetří ročně v průměru 40 platových láhví na jedno použití! Už máte svoji láhev?

www.toysforkids.cz

 

Obrázek článku

Výběr ze 7 barev. Více info o láhvích klikněte ZDE

 

 
 

 

 

Vánoční dekorace
Naskladněné nové zboží

Dnes jsme pro Vás naskladnili krásné knihy od České firmy POP - PAP, tato firma si zakládá  na tom, aby každý titul byl unikátní, dělaný ručně a v malém nákladu. Jejich knihy jsou zážitkem nejen ze čtení a prohlížení, ale také na dotek!

Kam zaparkovat všechna auta??

Konečně budou mít auta svoje místo.Dřevěnou bedničku koupíte v každém hobby marketu, a v kombinaci s ruličkami od toaletního papíru vyrobíte během chvilky skvělou garáž pro všechna auta nebo alespoň pro část z nich.. :-)

Obrázek článku

 

6 položek celkem